|

Prečo práve automatizácia

Žijeme, v dobe kedy sa nároky na zamestnancov čoraz viac zvyšujú. Výkon počítačov je v porovnaní s minulosťou niekoľkonásobný, a to isté sa dnes očakáva aj od zamestnancov - vysoká efektivita. Preto, čo v minulosti robilo niekoľko zamestnancov súčasne, v dnešnej dobe musí zvládnuť jediný človek.

Narozdiel od počítačov ľudia nedokažu natoľko zvýšiť svoju výkonnosť a efektivitu. Preto dochádza ku hromadeniu práce u zamestnancov a ich následnej frustrácii.

Vtedy prichádza firma Innovative Proposals, ktorá sa špecializuje na vytváranie automatizačných programov a zefektívňovanie počítačových procesov vo firme, čím nielen zvyšujú efektivitu jednotlivých procesov, ale aj znižujú operačné náklady u svojich klientov.

Automatizačné programy

Prečo majú firmy záujem o automatizačné programy
 • Odbremeňujú

  Odbremeňujú zamestnancov od časovo náročnej a nezáživnej práce

 • Minimalizujú Riziká

  Automatizačné programy minimalizujú riziko chýb, ktoré sú zapríčinené ľudským faktorom, napríklad pri prepisovaní dát

 • Zvyšujú produktivitu

  Manuálna práca, ktorá kedysi zamestnancom trvala niekoľko hodín, trvá so správnou automatizáciou len niekoľko sekúnd

 • Znižujú frustráciu

  Zamestnanci sa môžu sústrediť na to čo ich skutočne baví a nie na zbytočné prepisovanie a kontrolovanie dát

Dajú sa nasledovné procesy aspoň do istej miery zautomatizovať prípadne zefektívniť?


Poďme sa na to spoločne pozrieť
 • Pravidelne dostávam dáta od klientov

  V tomto prípade vieme zabezpečiť od jednoduchej až po úplnú automatizáciu celého procesu. Všetko závisí na tom, čo následne s dátami robíte.

  Dáta sa dajú automaticky zálohovať, združovať a dokonca aj automaticky spracovávať presne podľa Vašich potrieb.

 • Musím vytvaráť rovnaké reporty každý deň / týždeň / ...

  Či už sa jedná o reporty vytvárané v Exceli, alebo prezentácie v PowerPointe (prípadne iné), Innovative Proposals Vám dokáže aj s týmto problémom pomôcť.

  Vieme Vám vytvoriť dátovú šablónu, na základe ktorej sa bude jediným stlačením tlačidla generovať kompletne celý report.

  Vravíte, že dáta nie sú Vaše, ale dostávate ich napríklad cez email? Ešte lepšie! Napíšeme Vám program, ktorý dokáže spracovať celý proces vytvárania reportov úplne sebestačne.

 • Každý deň musím sťahovať dáta z banky

  Potrebujete dáta len skontrolovať? Chcete aby Vám chodili upomienky v prípade ak v dátach niečo nesedí? Prípadne, chcete dáta hneď aj spracovať do Vami požadovaného formátu?

  Všetko vyššie spomenuté a aj viac Vám vieme zabezpečiť.

 • Musím stále pripomínať splatnosti faktúr

  Chcete mať možnosť jednoducho meniť šablónu správy (napríklad od závislosti na dobe po splatnosti) a nechať program nech si sám spracuje všetky faktúry a následne odošle upomienku podľa Vami definovaných kritérií?

  Máme programy, ktoré to už zajtra budú robiť za Vás!

 • Účtujem tie isté položky stále dookola

  Máte veľastranové výpisy, v ktorých sa dookola opakujú rovnaké položky? Spracovávate ich niekoľko hodín a aj tak následne zistíte, že ste pri kopírovaní urobili chybu?

  S Innovative Proposals ich namiesto niekoľko hodín budete spracovávať len pár minút!

 • Moja práca sa nedá zefektívniť

  Pokiaľ vykonávate na počítači pravidelnú činnosť, tak sa s Vami stavíme o kávu, že do istej miery vieme aj Vám pomôcť s automatizáciou.

  Ak zistíme, že Vašu efektivitu nedokážeme zvýšiť aspoň o 20%, tak máte u nás kávu zadarmo.

Toto všetko znie fajn...ale

Čo bude potom so mnou, keď všetko zautomatizujete?

Naša priorita v Innovative Proposals nie je to, aby sme pripravovali ľudí o prácu. My sa naopak snažíme odbremeniť Vás od zbytočnej, nudnej a monotonnéj práce, ktorú odkladáte vždy na poslednú chvíľu (prácu ktorú tak velmi nemáte rádi) a pri ktorej dochádza ku veľa zbytočných chýb spôsobených ľudským faktorom.

Po našej automatizácií budete môcť celý tento nadbytočný čas venovať novým výzvam, veciam na ktorých skutočne záleží a v ktorých ste fakt dobrí. Nielen, že sa Vaša produktivita niekoľkonásobne zvýši, ale zrazu budete omnoho väčší prínos pre Vašu firmu a Váš kolektív.